fbpx

Dlaczego warto zakładać spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością we współpracy z naszym działem księgowości?

Business process

Kompleksowość i profesjonalizm

Proces współtworzenia z naszej strony nowego podmiotu prawa gospodarczego oznacza pełne wsparcie akcjonariuszy. Zapewniamy: kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji placówki, przygotowanie statutu, wyznaczenie dogodnego terminu podpisu notarialnego, złożenie dokumentacji do KRS oraz uzyskanie numerów REGON i NIP. Nasza profesjonalna obsługa pozwoli nowej spółce na podjęcie pełnowartościowego biznesu nawet w ciągu 3 dni od momentu uświadomienia sobie potrzeb. Jest to możliwe dzięki pełnemu zaangażowaniu we wszystkie powierzone nam zadania.

Business Achievement

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Dzięki naszym rejestracjom wspieraliśmy praktykę zakładania spółek prawa handlowego. Nasi doświadczeni współpracownicy razem z radcami prawnymi i notariuszami zapewniają pełne pilotowanie procesu tworzenia nowego podmiotu, ilekroć opracowujemy umowę korporacyjną dostosowaną do potrzeb akcjonariuszy i zapewniamy dogodne warunki jej notarialnego podpisu. Przyjęta procedura tworzenia podmiotu gwarantuje bezpieczeństwo akcjonariuszy oraz pewność spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów podczas rejestracji podmiotu w KRS.

Dollar Fundraise

Redukcja kosztów i wydatków

Z tytułu usługi zawiązania spółki prawa handlowego wspólnicy pokrywają jedynie koszty prawne i notarialne. Już sam ten fakt zapewnia redukcję kosztów i gwarantuje opłacalność współpracy. Ponadto założenie spółki daje inwestorom wymierne korzyści w postaci profesjonalnego doradztwa z zakresu prawa handlowego oraz wiedzy biznesowej i księgowej. Ponadto pozwala uniknąć dodatkowych wydatków związanych z poradą prawną i gwarantuje bardzo szybkie działanie. Wszystkie te aspekty przemawiają za powstaniem nowego podmiotu i świadczą o nieracjonalności kupowania już zarejestrowanych spółek (co przecież kosztuje), a także konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów notarialnych i proceduralnych związanych ze zmianą danych. Utworzenie nowego podmiotu eliminuje również ryzyko niepewności związanej z przeszłością (prawną, księgową i ekonomiczną) przejmowanego podmiotu.

Intellectual Property

Odpowiedzialność

W związku ze współpracą przy tworzeniu nowych podmiotów prawnych bierzemy odpowiedzialność za poprawność sporządzonej dokumentacji rejestracyjnej. Gwarantujemy również prawidłowość prowadzenia m.in. księgowości, kadr i płac oraz wirtualne biuro, które daje naszym klientom poczucie komfortu płynącego ze współpracy z doświadczonym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Female Business Leader

Indywidualny dobór usług

Zakres naszych usług jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnych planów właścicieli. Dbamy o staranny dobór zapisów umowy spółki gwarantujący zaspokojenie specyficznych potrzeb inwestorów oraz kierujemy procesem tworzenia i rejestracji instytucji tak, aby maksymalnie odciążyć ich od obowiązków. Dzięki tej umowie założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest szybkim procesem, który pozwala akcjonariuszom skupić się na strategicznym planowaniu działalności nowo powstałego podmiotu.

Oszacuj koszty eksploatacji swojej przyszłej firmy

Nasz kalkulator to narzędzie, dzięki któremu od razu zorientujesz się, jakie są koszty Twojej firmy w oparciu o ilość dokumentów i liczbę pracowników.

Wypełnij formularz, a po wysłaniu od razu otrzymasz wycenę. 

Dowiedz się teraz
Rozpocznij czat
1
Możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami
Potrzebuję pomocy?