Wiele zalet, żadnych wad

biuro-rachunkowe-idea-team

Idea Biuro Rachunkowe powstało z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorcach, zagubionych w gąszczu zasad, procedur księgowych i podatkowych.

Nasze usługi kierujemy do krajowych i międzynarodowych firm, małych i średnich przedsiębiorstw lub osób, które potrzebują kogoś do wsparcia przy biurokracji.

O naszym profesjonalizmie i kompetencjach świadczy wieloletnia praktyka, jaką posiadamy w prowadzeniu rachunkowości biznesowej w wielu różnych sektorach, gwarantując Państwu doświadczenie niezbędne do zarządzania mniej lub bardziej złożonymi praktykami.

Nasz profesjonalizm gwarantuje zespół współpracowników wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach. Nasz sposób działania i myślenia jest nieszablonowy, stosujący nowe podejścia i innowacyjne rozwiązania do zarządzania księgowością i płacami.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta. Idea Biuro Rachunkowe to firma księgowa i audytorska, która potrafi dostosować się do specyficznych potrzeb każdego z naszych klientów.

Nasze opinie:

Luigi Danesi
03/11/2018
consiglia
5 stelle.
Agata Maciejewska
04/08/2015
consiglia
Natasza Neska Słomka
08/06/2015
consiglia
Veni, vidi, jestem zachwycona 🙂
Patrycja Duda
01/12/2014
consiglia
Pitt Krass
01/12/2013
consiglia
Fachowe i kompetentne biuro. Polecam.
Piotr Bester
01/11/2013
consiglia

Si fidano di noi: