fbpx

Idea Biuro Rachunkowe w Krakowie, nowoczesne i inspirowane elastycznym modelem współpracy, oferuje nieocenioną pomoc wszystkim, którzy chcą poprawnie załatwić wszelkie formalności związane z zarządzaniem swoim biznesem.


Oferując profesjonalne usługi księgowe oraz pełny outsourcing, chcemy zapewnić Państwu pomoc na wysokim poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekspertów, wyszkolonych dzięki wieloletniej działalności w branży i posiadających gruntowną znajomość obowiązujących przepisów.

Dzięki nim nasze biuro rachunkowe może zaoferować doradztwo, przeprowadzić szczegółowe analizy i audyty, a także wykonać te podstawowe czynności, które w ramach codziennej działalności powierza się księgowemu.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja poprawności operacji księgowych, optymalizacji kosztów z tym związanych, a także możliwość konsultacji każdej decyzji związanej z prowadzeniem biznesu z ekspertami branżowymi.

Usługi

Rachunkowość biznesowa

Księgowość przychodów/wydatków

Kadry i płace

Otwarcie / zamknięcie firmy

Sprzedaż / zakup firmy

Pomoc w otwieraniu rachunków bieżących

ponad 0
lat doświadczenia
ponad 0
klientów, którzy nam zaufali
ponad 0
sektorów biznesu

Dowiedz się już teraz, jak niewiele może kosztować twój spokój, podczas gdy twoja księgowość jest w rękach profesjonalistów

Niewiele, dowiedz się teraz za pomocą naszego kalkulatora

Nasz kalkulator to narzędzie, dzięki któremu od razu zorientujesz się, jakie są koszty Twojej firmy w oparciu o ilość dokumentów i liczbę pracowników.

Wypełnij formularz, a po wysłaniu od razu otrzymasz wycenę.

Dowiedz się teraz
Rozpocznij czat
1
Możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami
Potrzebuję pomocy?